ULUSLARARASI İŞ GÜVENLİĞİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

British Safety Council tarafından düzenlenen ve dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen Uluslararası İş Güvenliği Ödülleri (International Safety Awards) sahiplerini buldu.

Rekabetin artmasıyla birlikte sektörde ödül kazanmak, hem çalışanlar hem de yöneticiler için uzun vadeli motivasyon kaynağı haline geliyor. Bu ödüller, kurum ve kuruluşların bilinirliğini ve itibarını arttırırken, işyerlerinde sağlığı ve güvenliği koruduklarına dair taahhütlerini ve doğru yolda olduklarını da kanıtlıyor.

Dünya genelinde farklı sektörlerden kurum ve kuruluşun katıldığı, British Safety Council tarafından bu yıl 62. düzenlenen ve iş sağlığı ve güvenliği sektörünün ilk ve en prestijli ödülü olan Uluslararası İş Güvenliği Ödülleri’ni (International Safety Awards) ülkemizden 21 kurum / kuruluş kazandı.

Ödül kazanan tüm kurum ve kuruluşları tebrik ediyoruz.

Kazananlar: Alışan Lojistik, AGT , Ak-Kim, Aselsan, Banvit, Borusan Oto, Botaş, Ege Yapı, Enka, Enerjisa Enerji Üretim, FNSS, Garanti BBVA, Kimtaş, Koton, Kumport, Nestle, Netlog Lojistik, PepsiCo, Toyotetsu, Türk Traktör, Ülker.