KULLANIM KOŞULLARI

İşbu Kullanım Koşulları ticari merkezi Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. General Ali Rıza Gürcan Cad. Platform Merter B 27 116 Güngören/İSTANBUL adresinde bulunan Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş., https://dogahse.com/dogakkd/ alan adlı internet sitesine (“Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi” veya “Site”) üye olarak ve/veya Site’yi görüntüleyerek kullanan tüm kullanıcılara uygulanacaktır. Aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanım Koşulları’nı Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi’nin kullanılmasından önce okunması tavsiye edilmektedir. Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi’ne girilmesi veya online alışveriş de dahil olmak üzere Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi’ni herhangi bir amaçla kullanılması aşağıdaki koşulların kabul edildiği ve bu yönde herhangi bir itirazın olmadığı anlamına gelmektedir.

 

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları

Aksi açıkça belirtilmediği sürece ve Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi’nde yer alan  Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi’nin genel görünüm ve dizaynı ile Site’de yer alan tüm bilgi, resim, tasarım, marka, Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. markası, https://dogahse.com/dogakkd/ alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve söz konusu Materyaller yasal koruma altındadır.

Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi’nde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir. Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş.’nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi’nde yer alan Materyal’in herhangi bir şekilde marka ihlali veya diğer fikri mülkiyet haklarının ihlalini teşkil edecek şekilde kullanıldığını düşünüyorsanız, lütfen en kısa süre içerisinde tarafımıza bildiriniz.

 

Ürün Bilgisi

Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş., Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi’nde yer alan bilgileri her zaman güncel tutmak için makul gayreti göstermeye çalışmaktadır. Ancak, Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş., hiçbir surette Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi’ndeki yer alan ürün ve fiyat bilgilerinin doğru, tam, eksiksiz ve güncel olduğunu taahhüt etmemektedir. Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş., bilgisayar görüntüsü nedeniyle ürünlerin renklerinin farklı çıkması veya ürünlerin olduklarından farklı gözükmesi nedeniyle sorumlu tutulamayacaktır.

 

Sorumluluk

Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi, Materyaller, ve Site’de yer alan veya işbu Site ile sağlanan tüm bilgiler olduğu gibi yansıtılmakta olup, bu nedenle Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş., ilgili mevzuatın izin verdiği ölçüler dahilinde herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte veya taahhüt altına girmemektedir. Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi, Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş.’nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş., Site’ye girilmesi, Site’nin ya da Site’deki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi’ne ya da link verilen sitelere girilmesi ya da sitenin kullanılması ile Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş.’nın kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından beri kılındığı kabul edilmektedir.

 

 

Değişiklik

Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş., Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi ve Site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, Site’yi kullanma koşulları ile Site’de sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, Site’yi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler Site’de yayım anında yürürlüğe girer. Site’nin kullanımı ya da Site’ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer internet sayfaları için de geçerlidir. Bu sebeple kullanıcıların Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi’ne her girişte bu yasal uyarı sayfasını ziyaret etmeleri tavsiye edilmektedir.

Doğa KKD İş Ekipmanları Ticaret A.Ş. İnternet Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.