Yükleniyor Eğitimler
Ara

Eğitim Listesi Navigasyonu

12 Mart 2020 (Eğitimler)

Gün navigasyonu

Bütün Gün

Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifika Programı (Level 3)

2 Mart - 13 Mart
DOĞA HSE Eğitim Alanı, Seba Ofis Bulvar İş Merkezi
İstanbul, 34396 Türkiye

ISO 45001: 2018 İSG Yönetim Sistemi Standardı Bilgilendirme Eğitimi ile; ISO 45001:2018 standardı ile ilgili temel kavramlar, prensip ve gereklilikler, yeni standardın uygulanmasıyla ve diğer mevcut Yüksek Seviye Yapıdaki standartlarla entegrasyon gibi konularda katılımcılara temel bilgiler aktarılması hedeflenmektedir.

Detaylı Bilgi »

IOSH Managing Safely – Ankara

Ekip liderlerinin, denetçilerin, her kademedeki yöneticilerin ve bölüm direktörlerinin ekiplerinde iş sağlığı ve güvenliğini etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olan bir eğitimdir.

Detaylı Bilgi »

Ekranlı Araçlar ile Çalışmalarda Risk Değerlendirme Eğitimi

12 Mart
DOĞA HSE Eğitim Alanı, Seba Ofis Bulvar İş Merkezi
İstanbul, 34396 Türkiye
Ekranlı araçlar ile çalışma riskleri

Bu eğitim, güvenli etiketleme ve kilitleme sistemleri ve amaçlarını aktarmak, sorumlulukları ve işlem basamaklarını belirleyerek talimatlar ve prosedürleri belirlemek, metotların detaylandırılarak kontrollü sistemler oluşturmak amacıyla tasarlanmıştır.

Detaylı Bilgi »

Yüksekte Çalışma Eğitimi

Yüksekte çalışma

yüksekte çalışmalarda ortaya çıkan riskleri, yüksekte çalışma sistemleri ve ekipmanlarını, yüksekte çalışma ile ilgili kazaların önlenmesi için bu risklere karşı alınması gereken önlemleri ve güvenli çalışma yöntemlerini aktarmak amacıyla tasarlanmıştır.

Detaylı Bilgi »
+ Eğitim Takvimini İndirin