BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ – HEALTH, SAFETY & ENVIRONMENT MANAGEMENT

Bahçeşehir Üniversitesi’nde 2016 yılında başlayan “Health, Safety and Environment Management” isimli dersimizde, bu dönem İnşaat Mühendisliği bölümünden lisans öğrencileriyle bir aradaydık.

“Health, Safety and Environment Management” dersimizi; farklı bölümlerdeki tüm öğrencilere yönelik olarak, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetim Sistemleri’nin temel ve yasal gerekliliklerini aktarmak, belirlenmiş stratejilerin kurumlara uygulanması konusunda sorumlulukları belirlemek, yönetim performansını geliştirmek ve entegrasyonu sağlamak için gerekli becerileri kazandırmak amacıyla tasarladık. Öğrencilere, sektörün öncü firmalarından yüksek deneyimli yöneticilerin ve ekibimizdeki eğitmenlerin bilgi birikimden yararlanma fırsatı sunduk.

Bu dönemki dersimize Borusan Enerji’den İSG ve Çevre Yöneticisi Seda Timur Sönmez, Enerjisa Üretim’den İSG ve Süreç Yöneticisi Çağrı Öncel, Havaş’tan Yönetim Sistemleri Müdürü Başak Helen Taşkan, Peninsula İstanbul’dan İSG-Ç Müdürü Barış Taşçıoğlu eşlik etti. Kendilerine katkılarından dolayı teşekkür ediyor, tüm öğrencilere başarılı bir akademik yıl diliyoruz.