A+A 2017 İÇİN DÜSSELDORF’TAYDIK

İş sağlığı ve güvenliği alanında küresel düzeyde lider bir platform haline gelen ve iki yılda bir gerçekleşen A+A Fuarı, 17-20 Ekim 2017 tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlendi.

Dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıların bir arada olacağı A+A 2017 fuarı; iş güvenliği yöneticileri,  işyeri hekimleri, insan kaynakları sorumluları, işçi-işveren komiteleri üyeleri, satın alma yetkililerinin yanı sıra, teknik destek birimleri, güvenlik kuruluşları temsilcileri, meslek birlikleri, kaza sigortası kurumları temsilcileri ve küçük işletme sahipleri için en önemli etkinliği oluşturuyor.

Etkinlikte aynı zamanda Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Konferansı ve 35. Uluslararası İşyeri Güvenliği ve İşyerinde Sağlık Kongresi çerçevesinde sektördeki güncel gelişmeler ve koşullar hakkında kapsamlı bilgiler de sunuldu.

DOĞA HSE Group olarak, uluslararası eğitimlerden denetimlere, teknik eğitimlerden kişisel korunma önlemlerine kadar ihtiyacınıza özel yenilikler ve çözümler sunmak için 10G38’deki standımızdaydık.